Jane Iredale

Mūsu dibinātāja

Jane Iredale nāk no Londonas, taču, meklējot piedzīvojumus un jaunu pieredzi, viņa nolēma doties uz Ņujorkas pilsētu ASV un, protams, tur sākās stāsts par “jane iredale” kosmētikas zīmolu. Ideja izveidot dekoratīvo kosmētiku, kam būtu ādu kopjošas īpašības radās, kad Jane vēl strādāja izklaides industrijā. Viņa redzēja modeles un aktrises, kuras cieta no daudzo izmantoto dekoratīvās kosmētikas līdzekļu kaitīgās ietekmes. Viņa ilgus gadus strādāja ar sievietēm, kuru karjera bija atkarīga no skaistas sejas ādas, un ādas problēmas un tās jutīgums varēja sabojāt ne tikai karjeru, bet arī cilvēka pašapziņu. Jane vienmēr uzskatīja, ka grims ir ļoti svarīgs sievietes skaistumam, tāpēc viņa vēlējās palīdzēt sievietēm pēc iespējas vieglāk un nekaitīgāk sasniegt vēlamo rezultātu.

Jane Iredale ir Iredale Mineral Cosmetics prezidente. 1994. gadā viņa nodibināja uzņēmumu, kas skaistumkopšanas industriju iepazīstināja ar minerālu kosmētikas līniju jane iredale, un pirmais izstrādātais un pārbaudītais produkts bija “Amazing Base”. Jane bija pirmā, kas skaistumkopšanas tirgū ieviesa dekoratīvās kosmētikas līniju ar ādu kopjošām īpašībām. Līnijas minerālu pūderi vienlaicīgi pilda vairākas funkcijas - tie ir tonālais līdzeklis, pūderis, korektors un saules aizsarglīdzeklis vienā, visi šī zīmola produkti ir daudzfunkcionāli.

Jane Iredale mērķis bija radīt produktus, kas ļautu izskatīties labi, būtu patīkami pēc sajūtām, un arī labvēlīgi iedarbotoes uz ādas veselību. Turklāt svarīgi ir, lai produkts būtu viegli lietojams, lai sieviete pēc iespējas īsākā laikā varētu sasniegt vislabāko rezultātu.Kosmētika ir guvusi atzinību un atpazīstamību visā pasaulē. Jane iredale kosmētikas produkti tiek pārdoti vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Jane ir izdevies iepriecināt visu vecumu un tautību sievietes, viņas panākumu pamatā ir pārliecība, ka patiesā grima māksla ir ne tikai spēja radīt noteiktu tēlu atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, bet arī spēja atklāt un uzsvērt dabisko skaistumu.

“Mans mērķis ir radīt kosmētikas produktus, kas izskatās labi, liek justies labi un ir labi ādas veselībai.”

Džeina