Noņemiet aizsargplēvi vai caurduriet caurumus, lai dozētu mazāku minerālu pūdera daudzumu. Uzlieciet atpakaļ vāku, appagrieziet iepakojum un viegli piesitiet tā apakšai. Uz vāka paliks neliels daudzums minerālu. Ar otu „Chisel Powder Brush“ paņemiet pūderi un lieko notrauciet uzsitot pa vāciņa malu. 

Uzklājiet minerālu pūderi uz tīras un mitrinātas ādas. Pārklājiet to plānā kārtiņā, pavelkot otu no augšas uz leju. Ja uzklājat pārāk daudz, noņemiet lieko daudzumu ar sūkli „Flocked Sponge“. Vispirms klājiet pūderi uz tās zonas, kuru vēlaties vairāk pārklāt, un pēc tam izpludiniet uz pārējām sejas daļām. Jūs varat pārklāt problemātiskākās vietas vairākos slāņos, tas nesausinās ādu un neaizspros poras. Ja vēlaties perfektu efektu, neaizmirstiet pārklāt arī kaklu.
Lai izlīdzinātu ādas tekstūru un sagatavotu to minerālu pūderim, uzklājiet matējošu kosmētikas bāzi Absence vai bāzi taukainai ādai - „Smooth Affair for Oily Skin“, savukārt, sausai / normālai ādai - „Smooth Affair“.
Ja pēc uzklāšanas uz ādas minerāli joprojām izskatās kā pūderis, pagaidiet dažas minūtes, lai produkts sajaucas ar dabiskajām ādas taukvielām, vai arī uzsmidziniet D2O, Balance vai POMMISST.